Služby

Konzultační a oponentní činnost

Konzultační a oponentní činnostVycházíme vstříc společnostem, které chtějí podpořit své rozhodnutí nezávislým posudkem navrhovaného projektu. Hodnotíme efektivitu navrhovaného řešení s ohledem na potřeby a možnosti zákazníka a doporučujeme výběr z navržených možností.

Služby zahrnují:

Specializujeme se zejména na marketingové a CRM systémy, datové sklady, business intelligence, prodejní a rezervační systémy, systémy bank a pojišťoven.

Procesní a projektová činnost

Procesní a projektová činnost Poskytujeme zákazníkům komplexní podporu při stanovení koncepce i implementace řešení v oblasti IT/IS. Podrobná analýza požadavků, jejich přesná identifikace a klasifikace jsou nezbytným předpokladem úspěšné realizace firemních cílů.

Služby zahrnují:

Outsourcing

OutsourcingOutsourcingové služby poskytujeme v oblasti informačních technologií. Jejich využitím se daří klientům zvyšovat flexibilitu a efektivitu všech potřebných činností, dochází k navýšení produktivity práce a současně ke snížením nákladů. Jsme schopni poskytnout služby v široké škále – od podpory jediného systému či aplikace až po zajištění IT potřeb celé firmy.

Vývoj aplikací

Vývoj aplikacíPro naše zákazníky zajišťujeme vývoj aplikací na zakázku, plně přitom respektujeme jejich potřeby a možnosti. Využíváme zejména následující technologie:

Dodávky hardware

Dodávky hardwareZákazníkům jsme schopni zajistit dodávky hardware včetně celých infrastruktur (počítačové sítě, servery včetně OS a licencí, telekomunikační zařízení apod.)